Львівський комп'ютерний портал Новини Wi-Fi в Україні
Новини
Комп'ютерна конференція
Статті і огляди
Комп'ютерні фірми
Документація
Комп'ютерний гумор
Про сайтLviv TOP
20:02 11.02.2005

Нам прикро це визнати, але факт - у той час, коли в Європі наступає бум безпровідних мереж класу Wi-Fi, в Україні для розгортання цієї мережі чиняться серйозні перешкоди і першою серед них є забарона Укрчастотнаглядом вільного використання радіочастоти 2.4ГГц, на якій працює Wi-Fi.
Всі ми знаємо, наскільки важко та дорого обходяться нам підключення до межежі Інтернет. Розгортання мереж Wi-Fi дало б змогу отримати доступ до мережі за доступну ціну багатьом жителям великих та малих міст України. Проте Укрчастотнагляд вважає частоту, на якій працює обладнання "стратегічною важливою для України" і за її використання вимагає оплату в розмірі, що сягає більше тисячі гривень, тоді як вся Європа та решта країн світу вже давно відкрили цю частоту для вільного користування.
Шлях в Європу пролягає лише через відкрите інформаційне суспільство, де всі комукаційні послуги є доступними кожному громадянину.
Адміністрація сайту розпочинає акцію Wi-Fi: Україна чекає! Залиши свій голос на сайті за те, щоб мережа Wi-Fi стала доступною і Україна стала частиною високорозвинутого інформаційного простору.

http://pavlyuk.lviv.ua/wi-fi/index.php

Автор: GZero Коментарів: 0

До цього матеріалу коментарів немає.

Ваш коментар:

ім'я: ел.пошта:
© 2002—2007 Львівський комп'ютерний портал     Правові аспекти · Зворотній зв'язок
Powered by G-engine
{ADS2}{ADS}

G-Engine v1.01 - режим відладки:
час генерації сторінки: 0.0057830810546875 с