Львівський комп'ютерний портал Новини Швидкість безпровідного зв’язку зросте вдвічі
Новини
Комп'ютерна конференція
Статті і огляди
Комп'ютерні фірми
Документація
Комп'ютерний гумор
Про сайт



Lviv TOP
15:06 27.06.2003

Довгоочікуваний стандарт для безпровідних мереж, який забезпечує велику пропускну здатність, нарешті схвалений. Стандарт використовує ті ж радіочастоти, що і його попередник.
Новий стандарт, 802.11g, який викладає основні правила для безпровідних мереж і дозволяє прискорити передачу даних від 24 до 54 мегабіт у секунду (mbps) прийшов на зміну старому стандарту 802.11b, максимальна швидкість для яких складала 11 mbps.
Обидва стандарти використовують радіочастоту 2.4 ГГц. Ще один стандарт, 802.11a, дозволяє досягти швидкості 54 mbps при використанні частоти 5 ГГц.
Багато постачальників послуг безпровідного доступу давно чекали цього, і вже встигли запастися всім необхідним устаткуванням і програмним забезпеченням.

Автор: OVL Коментарів: 0

До цього матеріалу коментарів немає.

Ваш коментар:

ім'я: ел.пошта:
© 2002—2007 Львівський комп'ютерний портал     Правові аспекти · Зворотній зв'язок
Powered by G-engine
 

G-Engine v1.01 - режим відладки:
час генерації сторінки: 0.0127248764038 с